ברוכים הבאים

מיזם "ואלה שמות - מנחם מענדל" נועד לאגד את כל מי שנקרא בשם "מנחם מענדל" על שמו הקדוש של הרבי מליובאוויטש, כ"ק אדמו"ר רבי מנחם מענדל שניאורסאהן זצוקללה"ה נבג"מ זי"ע.

על יסוד הספר-אלבום "כל ימי חייה" שיצא לאור לקראת יום ההילולא השני של הרבנית הצדקנית מרת חי' מושקא ע"ה, בו נאספו כל השמות והתמונות של אלו שזכו להיקרא על שמה, וגרם נחת רוח רב לרבי, אנו מתעתדים להוציא לאור ספר-אלבום רב הכמות והאיכות, בו ייאספו כל השמות והתמונות של כל אלו שזכו להיקרא על שמו הקדוש של הרבי.


אם שמך הוא מנחם מענדל או באם הענקת לבנך שם זה, אתה מוזמן להזין את הפרטים בטופס דלהלן, כולל צירוף תמונה, ויודפסו אי"ה בספר שיופיע לקראת יום ההילולא ה-25 של הרבי, ג' בתמוז ה'תשע"ט.

פרטים אישיים

כדי להשתתף במיזם יש לצרף תמונה ברורה. נא לצרף קובץ jpg באיכות טובה של תווי הפנים בלבד!
---------------------------
הבהרה חשובה: שמך, מקום המגורים, תמונה, או הסיפור ששיתפת יודפסו בספר-אלבום מהודר שיופיע בקיץ הקרוב. הנתונים הללו לא ישותפו עם ארגונים אחרים; ההשתתפות במיזם וההרשמה אליו אינה כרוכה בתשלום או עמלה כלשהי.


       
"אצל כל אחד ואחת יהיה "והחי יתן אל ליבו", להראות ש"זרעה בחיים" (שאז "היא בחיים"), על ידי הלימוד מהנהגותיה וההתנהגות ברוחה כו', מתוך מסירות נפש.
ועל אחת כמה וכמה על ידי זה שקוראים לילדה על שמה, ומחנכים אותה ברוחה, שזהו בפשטות ממש הענין ד"זרעה בחיים אף היא בחיים", ועל ידי זה יתווסף אצל הילדה בחיים ("חיה") בפשטות – אריכות ימים ושנים טובות".
 
(קטע משיחתו של הרבי ביום כ"ב שבט ה'תשמ"ט, יום השנה הראשון (יארצייט) לפטירתה של הרבנית הצדקנית מרת חיה מושקא שניאורסאהן ע"ה)